Arşiv

Kina Gecesi

Mesut Gökpinar’in Kizi Büsra‘in kina gecesine bütün Köylülerimizi davetlidir Tarih:16.06.24 Yer:Willy-Brandt-Platz 1 42859 Remscheid  Eventarena Kaufland yani Dügün:29.06.24 Yer:Offenbach Iletisim Mesut Gökpinar tel:017672139208

Devamını Oku »

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI Köylümüz İstanbul’da ikamet eden değerli Hacı Abdullah Gökdemir’in eşi ve ilhami Gökdemir’in Annesi Pakize Gökdemir Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine, akraba ve tüm sevdiklerine sabr-ı cemil ve başsağlığı diliyoruz. Varsa haklarınızı helal ediniz.

Devamını Oku »

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

Köyümüz Fransa’nın Metz’e bağlı Bouzonville ikamet eden Bektaş BEKTAŞ Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevdiklerine sabr-ı cemil ve başsağlığı diliyoruz. Makamı alî, mekanı cennet olsun. Yüce Mevla taksiratını hasanata tebdil eylesin inşâalllah. Varsa haklarınızı helal ediniz.

Devamını Oku »

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

Köylümüz Veli Can Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır-ı cemil diliyoruz. mekanı cennet olsun insâallah.  

Devamını Oku »

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

Almanya’da ikamet eden köylümüz Cemal Uçuran Hakk’ın rahmetine kavuşmustur. Merhuma Allah’tan rahmet ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır-ı cemil diliyoruz. Makamı alî mekanı cennet olsun insâallah.

Devamını Oku »

BASSAGLIGI

BASSAGLIGI Koylulerimizden Almanya Remscheid sehrinde yasayan Zekeriye Yuksel oglu Oguz Yuksel hakkin rahmetine kavusmustur. Merhume ALLAH tan rahmet yakinlarina bas sagligi dileriz.

Devamını Oku »

BASSAGLIGI

Köylümüz Hacı Mehmet Deniz oğlu Ese (İsa) Deniz vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır-ı cemil niyaz ediyoruz. Yüce Mevla taksiratını hasanata tebdil eylesin. Mekanı cennet olsun insâallah.

Devamını Oku »

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

Almanya’nin Dortmund sehrinde yaşayan Nedim Kacar Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah’tan rahmet ve yakınlarına sabır-ı cemil ve başsağlığı diliyoruz. Allah makamını âli, mekanını cennet eylesin.  

Devamını Oku »

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

Köylümüz Almanya’nin Remscheid sehrinde yaşayan Çolak’ın kızı, Jilet Mustafa’nın hanımı, Abdülselam, Duran ve Tahir Ertaş Koçak’ın anneleri Fatma Koçak Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Kendisine Allah’tan rahmet ve yakınlarına sabır-ı cemil ve başsağlığı diliyoruz. Allah makamını âli, mekanını cennet eylesin inşâalllah.

Devamını Oku »